NVO „Škola PLUS“ obeležila 25 godina rada (VIDEO)

Nevladina organizacija „Škola plus“ iz Bele Crkve ove godine obeležava značajan jubilej – 25 godina postojanja i rada.

Centralna proslava ovog važnog jubileja održana je u subotu 16. maja, u prisustvu predstavnika lokalne samouprave opštine Bela Crkva, ustanova kulture, turističke organizacije, kao i gostiju iz Rumunije.

Kreativne radionice, prekogranični susreti, roditelji u akciji, sportske aktivnosti, Karavan srpsko-češkog prijateljstva, promovisanje českog jezika i bogate kulture, radost življenja, sve je to „Škola plus“.

Prokomentariši vest

Ostavi svoj komentar

Vaša mail adresa neće biti objavljena.


*