Sjajan nastup učenika iz Bele Crkva na okružnom takmičenju u atletici

Na nedavno održanom okružnom školskom takmičenju u atletici u Vršcu, učenici belocrkvanskih osnovnih škola ostvarili su zapažene rezultate.

U kategoriji 1. i 2. razreda:

  • Kosta Kovačević OŠ „Dositej Obradović“ osvojio je 2. mesto na 60 metara
  • Miroslav Gojković OŠ „Žarko Zrenjanin“, osvojio je 3. mesto u disciplini vorteks
  • Nađa Paunković OŠ „Đorđe Maletić“ Jasenovo osvojila je 3. mesto u disciplini vorteks
  • Mihajlo Kozić OŠ „Žarko Zrenjanin“ osvojio je 2. mesto u disciplini skok u dalj
  • Hana Bogosavljević OŠ „Žarko Zrenjanin“ osvojila je 3. mesto na 60 metara

U kategoriji 3. i 4. razreda:

  • Vukašin Čemerlić OŠ „Dositej Obradović“ 3. mesto u disciplini 60 metara
  • Iva Andrić OŠ OŠ „Dositej Obradović“ 3. mesto u disciplini vorteks
  • Sofija Popov OŠ „Mara Janković“ 3. mesto u disciplini skok u dalj

U kategoriji 7. i 8. razreda

  • Andrej Stošić OŠ „Dositej Obradović“ 3. mesto sto metara
  • Ksenija Sedljak OŠ „Dositej Obradović“ 3. mesto na 300 metara
  • Tara Marković OŠ „Dositej Obradović“ 2. mesto na 300 metara
  • Tara Nikolić OŠ „Žarko Zrenjanin“ 3. mesto u disciplini skok u dalj
  • Devojčice štafeta 4×100 metara treće mesto OŠ „Dositej Obradović“
  • Devojčice ekipno OŠ „Dositej Obradović“ 3. mesto

Tara Marković u disciplini 300 metara se plasirala na međuokružno takmičenje koje će se održati 14. maja u Novom Sadu.

Prokomentariši vest

Ostavi svoj komentar

Vaša mail adresa neće biti objavljena.


*