• Bela Crkva
  • Kovin
  • Vršac
  • Kulturna baština sakralnih objekata opštine Bela Crkva
BC Info
  • Početna
  • Društvo
  • Ekonomija
  • Politika
  • Kultura
  • Servisne informacije
  • Sport
  • Umetnost – kome?

Norveška za vas

Bolji uslovi za obrazovanje 300 đaka u Beloj Crkvi uz podršku Norveške (VIDEO)

14. jun 2021. admin 0

Kraljevina Norveška preko projekta „Norveška za vas – Srbija“ podržala je obnovu fasade osnovne škole „Dositej Obradović“ u Beloj Crkvi i opremanje kabineta za informatiku sa 70.000 evra.

radovi na fasadi OS Dositej Obradovic

Predsednik opštine Bela Crkva Darko Bogosavljević obišao radove na fasadi Osnovne škole „Dositej Obradović“ (VIDEO)

6. novembar 2019. admin 0

Ovih dana u toku su radovi na rekonstrukciji fasade Osnovne škole „Dositej Obradović“ u Beloj Crkvi. Zgrada datira još iz 1896. godine i ovo su ujedno i prvi ozbiljniji radovi na sanaciji zgrade.

Norveska za vas Bela Crkva

U opštini Bela Crkva započeo projekat „Norveška za Vas“ (VIDEO)

7. novembar 2018. admin 0

Povodom realizacije projekta „Podrška Kraljevine Norveške razvoju Zapadnog Balkana – Norveška za Vas“ opštinu Bela Crkva posetili su Ambasador Kraljevine Norveške Njegova ekselencija Arne Sanes Bjornstad i ministar državne uprave i lokalne samouprave Branko Ružić.

Radio Bela Crkva Logo Vaš internet pretraživač nije podržan!

Najnovije vesti

  • Borba sa vatrenom stihijom u Deliblatskoj peščari i dalje traje
  • Muzika za sve generacije ovog vikenda u Gradskom parku
  • U toku evakuacija u Deliblatskoj peščari, požar stigao do Čardaka
  • Predsednik Vučić se oglasio zbog požara u Deliblatskoj peščari: Branimo dva naseljena mesta
  • Požar i pored međunarodnog puta za Rumuniju
O Nama
  • O nama
  • Projekti
  • Galerija
  • Uslovi korišćenja
  • Kontakt
Impressum

INFOBC.RS
Izdavač:
Informativno preduzeće „BC INFO“ d.o.o Bela Crkva
Proleterska 4, 26340 Bela Crkva
E-mail: radiobcinfo@gmail.com
www.infobc.rs
Glavni i odgovorni urednik: Tamara Gojković
Regulatorno telo: Regulatorno telo za elektronske medije
Registracioni broj medija: IN000523

MESTO ZA VAŠU REKLAMU

Copyright © I.P. "BC Info" 2026 | Powered by WordPress, using MH Magazine lite | Designed by Ugljesa Zindovic