Povodom Uskrsa najvećeg hrišćanskog praznika, u ime Opštinskog odbora Srpske napredne stranke Bela Crkva i u svoje lično ime, predsednik Marjan Aleksić uputio je čestitku svim stanovnicima opštine Bela Crkva koji Uskrs slave po gregorijanskom kalendaru.
„Povodom Uskrsa, najvećeg hrišćanskog praznika koji nosi poruku pobede života, nade i duhovne obnove, upućujem vam iskrene čestitke sa željom da ga provedete u zdravlju, miru i radosti. Snaga naše zajednice ogleda se u spremnosti da delimo odgovornost, da čuvamo ono što je dobro i da zajedno stvaramo uslove za nove uspehe. Neka vam Uskrs donese novu nadu i snagu da, oslonjeni jedni na druge, nastavimo da gradimo i razvijamo opštinu Belu Crkvu kao opštinu stabilnosti i zajedništva za nas i za buduće generacije koje dolaze“ – navodi se u četitki.

Ostavi svoj komentar