
Prema saopštenju preduzeća „Elektrodistribucija Srbije“ u ponedeljak 14. jula doći će do privremene obustave snabdevanja električnom energijom na pojedinim lokacijama u Beloj Crkvi i okolini.
Bez struje će u ponedeljak od 8 do 12 časova biti:
- Ulica Save Munćana od Dejana Brankova do Partizanske
- Dejana Brankova od Save Munćana do 1. Oktobra – neparna strana
Istog dana od 9:30 do 10:30 sati bez struje biti i:
- Vuka Karadžića od Branka Radičevića do kraja ka Kusiću
- Kosovska od Vuka Karadžića do brojeva 55 i 56
- Naseljeno mesto Kusić
- Naseljeno mesto Kaluđerovo
Do isključenja će doći usled radova na redovnom održavanju elektroenergetskih objekata u okviru aktivnosti na pripremi distributivnog sistema za predstojeću sezonu, obezbeđivanja stabilnog snabdevanja i unapređenja kvaliteta napajanja električnom energijom.
Tokom trajanja radova mole se korisnici da isključe svoje uređaje sa mreže i da ih ponovo uključe po obnavljanju snabdevanja električnom energijom.
Iz „Elektrodistribucije Srbije“ saopštavaju i da će u slučaju ranijeg završetka radova snabdevanje strujom biti nastavljeno pre planiranog vremena. U slučaju vremenskih nepogoda, radovi će biti odloženi za drugi termin, o čemu će korisnici na vreme biti obavešteni.
Ostavi svoj komentar