Pobeda fudbalera Bak-a na prijateljskoj utakmici

U prvoj pripremnoj utakmici protiv rumunskog kluba Nera Bogodint iz Oravice igrači Fudbalskog kluba “Bak” pružili su dobru i efikasnu igru na domaćem terenu i na kraju ubedljivo pobedili rezultatom 5-1.

Veoma težak teren, sneg, vetar nisu omeli obe ekipe da se dobro istrče i odigraju jednu pravu pripremnu utakmicu. Za domaći tim danas nastupilo je 24 igrača, među njima je 6 omladinaca, neki su se upisali i u strelce.

U prvom poluvremenu posle incijative i dobrih akcija u strelce su se upisali Sekulović i novajlija Bekirovski.

U drugom poluvremenu šancu su dobili i ostali igrači, a domaći fudbaleri nastavili su sa dobrom igrom, ali su gosti prvi postigli pogodak kada je dosuđen penal Bobina bio precizan. Do kraja meča fudbaleri iz Bele Crkve uspeli su da postignu još tri pogotka, a dobrom igrom istakao se dvostruki strelac Marko Kračunjel.

Sledeću proveru fudbaleri BAK-a imaju narednog vikenda protiv Sloge (Plandište).