Odličan uspeh mladih belocrkvanskih karatistkinja

Mlade karatistkinje belocrkvanskog kluba „CBS“ ostvarile su izvanredne rezultate na internacionalnom takmičenju Trofeju Srbije pod nazivom „Dunav kup“ u Beočinu.

U kategoriji nade 2011. godište devojčice su ekipno osvojile srebrnu medalju, a u kategoriji pionirke 2012. godište ekipno su osvojile bronzanu medalju.

Pojedinačnim rezultati su: Mila Heraković u kategoriji nade B klasa osvojila je bronzanu medalju, Tara Živić u kategoriji pionirke C klasa osvojila je bronzanu medalju i Iskra Stanković u kategoriji pionirke B klasa bronzanu medalju.

Turnir je okupio 700 takmičara iz 80 klubova i devet država: Slovenija, Slovačka, Rumunija, Hrvatska, Mađarska, Bosna i Hercegovina, Crna Gora, Makedonija i Srbija. Belocrkvanski Karate klub „CBS“ je učestvovao sa takmičarkama, koje su pozvani na osnovu postignutih rezultata.